درباره

هرات آیسکریم

درباره ما

از آنجائیکه شرکت کیم و بستنی هرات در ابتدا به تولید آیسکریم اقدام نمود، با استفاده از تجربیات خویش توانسته است تا انواع مختلف آیسکریم را با اشکال و طعم های مختلف به بازار عرضه نماید. به هر صورت این شرکت درصدد افزایش هر چه بیشترانواع محصولات در این زمینه می باشد. به علاوه در قسمت فرآورده های لبنی خویش از جمله ماست و شیر سعی نموده تا با در نظر گرفتن تقاضای بازار اقدام به تولید انواع مختلف آن نموده و نیاز هموطنان خویش را از این جهت نیزتا حد امکان رفع نماید. این شركت بيش از 40 نوع فراورده هاي لبني خود را در حوزه هاي زیر به بازار عرضه مي نمايد:

انواع آیسکریم: عروسکی، مگنم، مجلسی، سرو، پامیر، هندوانه ای و غیره (با طعم های وانیلی,ام ، کاکائویی، خربوزه ای و غیره)
انواع ماست: اندازه های متفاوت
انواع دوغ: خورد و کلان، خانواده
شیر پاستوریزه شده.

چشم انداز

داشتن سهم فعال در انکشاف اقتصادی صنعت در کشور و فراهم کردن فرصت های شغلی برای افراد جامعه

رسالت

ارائه بهترین تجربه آیسکریم به مشتریان ما با :

تعهد به تهیه با کیفیت ترین آیسکریم و لبنیات در نوع خود و با استفاده از بهترن مواد طبیعی.
فراهم نمودن طعم های مختلف نظر به ذائقه هر فرد و ارائه خدمات رضایت بخش.
رضایت بخشیدن استفاده کنندگان بشکل متداوم از کیفیت و ذائقه محصولات ما تا همیشه مشتری ما بمانند.

اصول شرکت

در حال حاضر شرکت کیم و بستنی هرات به منظور حفظ پایگاه برتر خود در این صنعت اهداف ذیل را دنبال می نماید:
1- وارد نمودن تکنالوژی روز دنیا از بیرون به داخل کشور جهت بروز سازی صنعت شیر همگام با کاروان دانش و فن آوری عصر حاضر
2- داشتن یک عزم راسخ مبنی بر تولید و عرضه فرآورده های سالم منطبق بر استاندارد های تعریف شده از سوی مراجع معتبر بین المللی چون CODEX معرف استاندارد های صنایع غذایی در دنیا
3- بها دادن به حرف و گفته مشریان و داشتن ا رتباط مداوم در راستای حفظ سهیم و گسترش حضورش در بازار و تامین نیازهای آنها
4- عرضه محصولات متناوب همگام با بزرگترین تولید کننده گان منطقه و جهان
5- آموزش مستمر و مداوم نیروی انسانی برای تولید محصولی ایمن توسط آزمایشگاه تفکیک شده فیزیکو شیمی و مکروبی
6- وجود طرح داشتن ایده ایجاد و واحد تحقیق و توسعه R.D (Research Development) به همکاری و هم یاری تکنولوجستهای مجرب اروپایی و امریکایی بستر مناسبی برای فعالیت های علمی و پژوهشی دانشجویان و کارشناسان مقاطع مختلف میباشد.
7- متعهد به انجام فعالیت های سازگار با محیط زیست و توسعه سهم بازار های داخلی و تلاشهای خستگی ناپذیر جهت راه یابی به بازار های خارجی
8- رعایت اصول زیست محیطی در طراحی و تولید

تاریخچه

تاریخچه شرکت کیم و بستنی هرات با برند تجاری (Herat Ice Cream) در سال 1382 هجری شمسی به منظور تامین بخشی از نیازهای لبني کشور در قطعه زمینی با مساحت سه هکتار و زیر بنای 5000 متر مربع واقع در پارک های صنعتی ولایت هرات شروع به فعالیت نمود. این شرکت با هدف تولید محصولات متنوع با کیفیت بالا توسط جدیدترین ماشین آلات و دانش فنی آغاز به کار نموده طوریکه تولیدات لبنی آنرا می توان رقیب خوب محصولات خارجی دانست. افزایش روز افزون مقدار تولیدات به اضافه کسب سه استاندارد بین المللی ( ISO ) در قسمت مواد غذائی دلیل این مدعاست. شرکت تولیدی آیسکریم هرات ابتداء در زمینهء تولید فرآورده های شیری منجمد (Ice Cream ) فعالیت می نمود که پس از مدتی به منظور تکمیل نمودن زنجیرهء تولید و گسترش دامنهء فعالیت های تخصصی خویش مصمم به راه اندازی فاز لبنی با برند تجاریHerat Dairy شد؛ که این امر در سال 1386 خورشیدی تحقق پیدا کرد. این شرکت با توجه به تنوع محصولات تولیدی بزرگترین شرکت لبنی در افغانستان مي باشد.